» » » Volba prezidenta republiky

Volba prezidenta republiky

Blíží se termín volby prezidenta v předpokládaném termínu 2018, to není v žádném případě příliš dlouhá doba a proto je zapotřebí začít se sběrem podpisů ihned. Sesbírat je jich totiž potřeba 50.000 tisíc a to není zrovna málo.

Děkuji všem aktivistům, že budou přistupovat k vyplňování petičních archů zodpovědně a předejde se tak případnému vyškrtávání podpisů ministerstvem vnitra.

Pokyny pro vyplňování petiční listiny k volbě prezidenta

POZORNĚ ČTĚTE A STEJNĚ POZORNĚ VYPLŇUJTE. KAŽDÁ CHYBA V PETIČNÍM ARCHU BUDE POUŽITA PROTI NÁM A BUDE NÁM ZBYTEČNĚ UBÍRAT HLASY.

 

  1. Na webu je ke stažení petiční arch. Lze stáhnout nebo kopírovat neomezené množství.
  2. V záhlaví číslo petičního archu nevyplňujte, toto uděláme, až budou všechny petiční archy sesbírány a kompletní.
  3. Z důvodu čitelnosti a zamezení chyb při porovnání s registrem obyvatel je nutné všechny údaje vyplnit čitelně hůlkovým písmem.
  4. Adresou místa trvalého pobytu voliče se rozumí úplný název obce/města, ulice s uvedením čísla popisného, evidenčního, popř. orientačního, PSČ.
  5. Datum narození uvádějte ve formátu DD.MM.YYYY, kde DD je den, MM je měsíc a YYYY je celý rok narození.
  6. Své údaje stvrdí každý vlastnoručním podpisem. 

Dámy a pánové, děkuji vám všem za podporu v minulosti a současnosti a doufám, že se mnou vytrváte v boji proti zločincům, kteří tady dnes vládnou. Oceňuji váš rozum, rozhled i odvahu, protože to vše jsou atributy skutečného vlastence a především zodpovědného občana republiky. Je velmi pohodlné a bezpečné podporovat toho, kdo je schválen vládnoucí garniturou, zván do médií. Takové „politiky“ podporovat nikoho a nijak neohrozí a není zde rozdíl mezi žádnou parlamentní stranou bez ohledu na to, zda má dva nebo desítky poslanců, zda se tváří pro nebo proti unijně, zda vítají nebo odmítají imigranty. Zároveň, ale z takové podpory žádný prospěch pro národ a vlast neplyne, protože jsou to lidé, kteří používají občany jen jako výtah k moci a penězovodům.

Ještě jednou děkuji a těším se na osobní setkání, nejpozději na Hradě.

Podpisový arch stahujte zde: petice-prezident.pdf [154.64 Kb] (staženo: 556)

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pole označená * jsou povinná.