SPR-RSČ » Publikace » Blog Republikánů » Teplice jako předobraz apokalypsy...

Teplice jako předobraz apokalypsy...

teplice

... která nás pod vedením současné vlády čeká. Lázeňské město, ve kterém jsem nějaký čas i pobýval, když jsem zde byl na rehabilitaci po úrazu během vojenské základní služby, se mění před očima. A nejsou to rozhodně změny k lepšímu. Město ztratilo zimní stadion, horké prameny, lázeňské budovy, všechny bazény a mnoho dalších tradičních míst. Odpověď na otázku proč je velmi zajímavá. Město ovládá nesvatá trojice Benda, Kubera, Třešňák. Těžko říci, zda abecední pořadí jejich jmen vystihuje jejich podíl na devastaci města. Každopádně skoupili mnoho nemovitostí, se kterými zacházejí jako způsobem, který je vůči městu i jeho občanům krajně nepřátelský a bezohledný. Budovu obchodního domu na náměstí Svobody chtějí přebudovat na luxusní apartmány pro muslimy. Tak se prostě zlikvidují všichni nájemníci a budova zející prázdnotou je nejlepším argumentem pro radu města i pro stavební úřad, proč povolit její přeměnu na objekt pro bydlení. Když je zapotřebí nový pozemek pro výstavbu bytů pro muslimy, tak se prostě zasype bazén.

Jedním z argumentů Kubery pro jeho vstřícnost muslimům je prý to, že mají peníze a že tím pádem pomohou městu. Muslimové jsou však opatrní a představují si fungování města naprosto odlišně. Normálně by měli přicestovat jako turisté nebo lázeňští hosté, platit ubytování a lázeňské poplatky. Oni to však vyřešili po svém. Skoupili nemovitosti a ubytovávají sebe a své gigantické rodiny ve svých nemovitostech. Tím pádem neplatí žádný hotel, neplatí žádný lázeňský poplatek a město tedy z jejich pobytu nic nemá. A ještě si klidně napíší do novin, že původní domorodé obyvatelstvo může být rádo, že se do Teplic stěhují, protože tak vytvářejí pracovní příležitosti, protože Češi jim mohou dělat služky, zahradníky a vykonávat i jiná nečistá povolání. Takoví méněcenní původní obyvatelé ovšem nemohou ani chodit do parku, ani venčit nečistá zvířata. Jejich jediné právo je držet pusu a krok a být rádi, že je noví vládci nechají vůbec žít.

Při mé návštěvě byl klid, protože měli celý měsíc uloženo se postit od východu do západu slunce. Na jedné straně jsou velmi religiózně založeni, na druhé straně jim nevadí již ani vepřové, ani alkohol. Bezostyšně přestupují zákony a pěstují polygamii a pedofilii.

To vše samozřejmě náramně vyhovuje nesvaté trojici, která si malou domů rozprodala vzájemně majetek města, a nyní jej prodává s obrovským ziskem muslimům.

Původní místní domorodé obyvatelstvo však místo toho, aby se vzepřelo, krčí ve strachu, aby nepřišlo i o to málo, co jim zbývá. A stále dokola volí doživotního primátora a senátora. Nejlépe ještě kříženého s muslimy.

Teplice prý byly vždy o pár kroků napřed a dnes představují předobraz naší pochmurné budoucnosti. Díky výhodné poloze u našich západních hranic se tam pěstoval kapitalismus již v době, kdy se v Praze ještě chodili občané radit na OV KSČ, a to dávno před nějakým listopadem. Pokud se ovšem tato představa naplní, tak my, původní domorodé obyvatelstvo zmizíme pod sutinami dějin tak, jako zmizely všechny teplické bazény, včetně těch s termální vodou, která z nich udělal světoznámé lázně.

Alláhu akbar, tak se dnes zdraví nesvatá trojice a tak se za chvíli budou muset zdravit občané Teplic, pokud budou chtít alespoň přežít. A následovat budou další a další, až mor islámu pohltí celou naši zem.

Občané, do zbraně! 

Komentáře

  1. Host Petr
   20 Leden 2020 20:55 Odpovědět Citovat

   A teď se brečí nad úmrtím pana Kubery a současný primátor Hynek Hanza na něj v TV pěje nekonečné ódy.

  2. Mayor Drack
   15 Červenec 2016 06:21 Odpovědět Citovat

   Mýlíte se, Český lev se probudí a tihle zrádci co nás prodávají za několik stříbrných to mají spočítané. Ještě žádný zrádce štěstí nedošel.
   Jinak já říkám: NEPROJDOU! I za cenu toho, že bychom se měli zformovat - opět - v Rusku do cs.Legií...

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pole označená * jsou povinná.