SPR-RSČ » Publikace » Blog Republikánů » Fašistická republika Turecko

Fašistická republika Turecko

Jedna pravidla pro všechny anebo pro nikoho, to je zásada, kterou hlásáme a od které nikdy neustoupíme. Je jedno, zda jde o české politiky, pro které platí jiná pravidla než pro obyčejné lidi. Je jedno, zda jde o exotického ministra financí, který tuneluje Českou republiku a drobné živnostníky, kteří jsou ničeni jeho výmysly.

Stejné zásady musíme uplatňovat i v mezinárodním měřítku. Právo nikdy neplatí zpětně. Jelikož to platí pro všechny civilizované země, Turecko civilizovanou zemí není.

Trest smrti za nejtěžší zločiny byl zrušen. Použití tohoto trestu jako mstu na lidech, kteří nesouhlasí s fašizací státu, je zločinem, který nelze promlčet.

Turecký prezident je svými diktátorskými sklony znám a již mnohokráte byl za ně dokonce i na mezinárodním fóru kritizován. Nyní využil pokusu o převrat  (který si ale právě tak mohl zorganizovat sám, jako záminku pro potlačení demokratické opozice) k dalšímu upevnění své moci. Jelikož podoba se zapálením Říšského sněmu je do očí bijící, rodí se nám na Východě nový Hitler. Pokud nespáchá sebevraždu, je třeba jej soudit a co nejpřísněji potrestat.

Fašistické Turecko disponující největší armádou v Evropě může kdykoliv zaútočit a rozpoutat novou válku. K tomuto účelu má nejen největší vojenskou sílu dobře vyzbrojenou západními státy, ale také velmi početné páté kolony takřka v každé evropské zemi. Německu, Rakousku, prostě všude. Takovou pátou kolonu by Erdoganovi mohl Hitler skutečně závidět. Ten přesto bleskovou válkou dobyl téměř celou Evropu za několik dní. Jak dlouho by to asi trvalo Erdganovi s jeho milionovými pátými kolonami řvoucími ne „Sieg Heil“, ale „Jen řekni vůdče Erdogane a my je podřežeme“. A jsem si naprosto jist, dám za to ruku do ohně, že když takto turečtí přivandrovalci řvali v srdci Vídně na Mariahilferstrasse, nemysleli tím pučisty v Istambulu, ale kolem jdoucí Vídeňáky a evropské turisty.

A co na to evropští politici, mlčí jak podřezané podsvinče.

Fašistické Turecko musí být osvobozeno od diktátora Erdogana. Ten musí být postaven před mezinárodní trestní tribunál v Haagu.

Co tak založit nadační fond na podporu pučistů a jejich rodin? Nechceme je přestěhovat sem, ale chceme jim pomáhat v jejich vlasti, aby mohli dále bojovat za svobodu. Chci přispět k jejich příštímu úspěchu. A ten přijít zákonitě musí. Jinak my Evropané dopadneme jako Američané ve hře „Homefront“!

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pole označená * jsou povinná.