SPR-RSČ » Publikace » Blog Republikánů » Nejlepší by bylo...

Nejlepší by bylo...

... kdyby se Němci odstěhovali a přenechali Vaterland přivandrovalcům.

Při čtení dnešních zpráv z Německa již nevíte, zda si z lidí dělají blázny, něco takového přeci nemůže normálního člověka ani napadnout. V Německu by měli být plavčíky přivandrovalci. Znalost jazyka a zvyklostí dalších a dalších příchozích přivandrovalců prý pomůže předejít nedorozuměním a snížit tak počet sexuálních napadení. Mimo jiné připomínám, že v Německu i Rakousku během posledního roku došlo hned ke stovkám brutálních sexuálních napadení, znásilňování nebyly ušetřeny ani děti. V Rakousku imigrant zneužil malého chlapce, ke stejnému případu došlo i v Německu. Jeden z útočníků se pak vymlouval na „sexuální nouzi“. Napadeny byly i dívky, a v Rakousku dokonce uprchlík u řeky znásilnil babičku, která venčila psa.

Předcházet nedorozuměním? V Evropě může muž potkat ženu třeba tisíckrát na ulici nebo v bazénu a přesto se na ni nevrhá. Alespoň pokud není deviantem, který dříve nebo později skončí ve vězení a podstoupí kastraci. Tak jaképak nedorozumění.

Věznic ale mále málo a personál v nich je i tak přetížený. Kastrace také není zadarmo. Ale proč se něčím takovým unavovat.

Nejlepším řešením je deportovat všechny přivandrovalce bez rozdílu, alespoň tři generace zpět. A to jsem velmi mírný i s přihlédnutím k okolnosti, že mám genealogický strom zpracován více jak čtyři století zpátky. Všichni moji předkové z matčiny strany obdělávali úrodnou půdu Polabské nížiny a všichni předkové z otcovy strany skrápěli potem půdu v podhůří Orlických hor. A všichni byli bílí. Takže požadavek deportace přivandrovalců tři generace zpět je projevem hluboké a upřímné velkorysosti. Ale i ta má své meze a pohár trpělivosti může snadno přetéct.

Komentáře

  1. mennn2
   24 Červenec 2016 22:19 Odpovědět Citovat

   Bezvadnej článek. Ta vodporná hnusná bába na obrázku... jak ji němci můžou poslouchat a tolerovat její šílenství.
   Nevím zda by tu někdo zůstal kdyby se vyšoupli lidi, kteří tu nemají kořeny po tři generace. To bu tu zbyl tak +/- milion.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pole označená * jsou povinná.