SPR-RSČ » Publikace » Autorské články » Pane premiére, na rovinu ...

Pane premiére, na rovinu ...

Vládo, prosím přestaňte již občanům říkat polopravdy a nepravdy. Řekněte nám na rovinu, že jsme ve válce. Jsme ve válce, ale ještě nevíme ke které straně se připojit. Je dobrá strana ta západní, tj. Německo, Francie, Belgie apod., nebo ta východní, tj. Rusko? Ne, ne. Ideální je střed, kterým je Visegrádská čtyřka. Snad se nám tento střed brzy rozroste o nového člena – Rakousko.

Chápu, že mým výrokem z úst předsedy vlády by se rozdmýchala panika. Dobrá tedy, neříkejte to nahlas, ale KONEJTE! Okamžitě uzavřete hranice. Mnohokrát jste byli vyzváni, ale zatím nic. Hlídejte naše starousedlíky České republiky. Lidi bez dokladů nemilosrdně posaďte za mříže. Je to stále ještě trestný čin, tak jaképak okolky a cavyky?

Chraňme si české ženy, děti i muže, chraňme bílou rasu, trestejme v souladu s našimi zákony veškeré prohřešky, jako je pedofilie, sexuální obtěžování, pokusy o znásilnění, výtržnosti na veřejnosti, ničení a poškozování veřejného i cizího soukromého majetku, krádeže, pašování lidí a všechny, kteří jim napomáhají. Všechno máme v zákonech pevně zakotveno, dodržujme to. Je to naše země, naše vlast a nikdo, opakuji NIKDO cizí, nemá právo si ji přivlastnit. Naopak my, Češi máme právo, snad přímo POVINNOST vyhnat jakékoli cizáky, kteří nám chtějí cokoli nařizovat, diktovat a přikazovat.

Pane premiére, naše země možná oficiálně přijala 12 cizáků, ale neoficiálně jich tu běhá tisíce. Zajděte si do aquaparku v Čestlicích, co takhle Staroměstské náměstí v Praze, projděte se v Teplicích, v centru Brna. Tak bych mohla postupně vyjmenovat všechna větší města. Kde je rozhodně nepotkáte? V horách – Jeseníky, Krkonoše, Beskydy. Tam nemají koho přepadávat, komu ubližovat, tam je to nuda. V okamžiku, kdy se tam všichni z měst přesuneme a uvolníme města, doženou nás i v horách. Nemůžeme ustupovat, není kam.

My občané České republiky nejsme na cizí kultury zvyklí a nemáme v úmyslu se jim jakkoli přizpůsobovat. MY JSME TADY DOMA. Pokud se opravdu nedokážete k problému postavit jako CHLAP, MUŽ a OCHRÁNCE, pak prosím opusťte Česko. Jsem si jista, že bez vás to zvládneme lépe.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pole označená * jsou povinná.