SPR-RSČ » Publikace » Blog Republikánů » Německé obličeje

Německé obličeje

Německé ministerstvo vnitra předložilo návrh zákona, který by zakazoval zahalování obličeje státním zaměstnankyním

No to je dost, jistě si ledaskdo povzdechne. Zvláště, když ke státním zaměstnankyním patří nejen úřednice, ale také policistky nebo letištní personál. Není nad to, když občan vidí do tváře těch, kdo rozhodují o jeho životě, nebo třeba jen mu znepříjemňují život, jako tomu je třeba u letištního personálu. Není totiž nic příjemného, když původní domorodý obyvatel Evropy bílé pleti je doslova šacován, tedy ohmatáván podivnými osobami, které jsou v Evropě čtrnáct dní i s cestou.

 Ovšem, nic není černobílé, a i toto připravované opatření má mnoho „ale“.

Především je nutné se ptát, jak se osoba, jejíž náboženské přesvědčení jí velí zahalovat si tvář, vůbec do státních služeb dostala. Copak nemusí projít prověrkou totožnosti, například. Jak mohly takové osobě být vydány doklady, když na nich musí být fotografie nezahalené tváře, dokonce i bez úsměvu, natož hadru přes celou hlavu?

Jak proběhlo třeba ověření dosaženého vzdělání a jak vůbec probíhalo přijímací řízení. Například jak mohl zkušební komisař nebo pracovník personálního oddělení vůbec vědět s kým mluví. Nemohlo se stát, že přijímací pohovor absolvoval místo uchazeče o zaměstnání ve státních službách někdo úplně jiný? Podle komolené a nesrozumitelné němčiny nebo angličtiny v nichž nejsou mnozí státní zaměstnanci vůbec schopni se vyjadřovat je to docela možná varianta.

Jak potom vypadají bezpečnostní prověrky zvláště u lidí, kteří nosí služební zbraň anebo hlídají strategická místa, jako je třeba jaderná elektrárna?

Jedna otázka za druhou a odpověď na každou vyvolává mrazení v zádech.

Zakázat zahalování tváře u státních zaměstnankyň je výborný krok správným směrem. Teď jde o to, aby toto nařízení bylo vůbec schváleno a potom v praxi nekompromisně vyžadováno. Nakonec to dopadne totiž tak, že úřady se budou bát respektování tohoto nařízení vyžadovat třeba jenom proto, že se muslimové budou za pomoci lidskoprávních aktivistů soudit o miliardové odškodnění s německým státem a jak známe shnilou justici budou mít velkou šanci na úspěch.

Bůh nás ochraňuj. Nebylo by lepší místo těchto příkazů a zákazů deportovat všechny přivandrovalce, kterým je zatěžko respektovat naše pravidla a žádné nové sem nepouštět?

Určitě by bylo!

Komentáře

    1. František Novák
      26 Říjen 2016 20:58 Odpovědět Citovat

      Přesně tak, všechny slimáky a i ostatní neněmce deportovat i s jejich německými sympatizanty. Ale to se bohužel nikdy nestane a vypadá to tak, že v r. 2050 tu zbyde je pár skutečných bílých evropanů, kteří už budou bez šance... to všechno kvůli té idiotské solidaritě

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pole označená * jsou povinná.