SPR-RSČ » Publikace » Blog Republikánů » Ať drží Hrad, Konvička a plno dalších hurá politiků a hurá vlastenců hubu

Ať drží Hrad, Konvička a plno dalších hurá politiků a hurá vlastenců hubu

Nikdo z těch, kdo se v současnosti vydal na politickou dráhu, vesměs jenom ze zištných důvodů a komu je více než 35 let by neměl vůbec komentovat současný postup Evropského parlamentu a francouzských orgánů činných v trestním řízení proti předsedkyni Front National. Nejen prezident České republiky, ať již ten minulý nebo současný, a všichni ostatní.

V lednu 1998 se uskutečnila poslední volba Václava Havla prezidentem České republiky. Tehdy jsem kandidoval navržen poslanci Sdružení pro republiku – Republikánské strany Československa. Jelikož se staronová vládnoucí garnitura, která se od té doby zase tolik nezměnila, obávala o hladký průběh volby tehdejšího miláčka národa, na kterém dnes nikdo nenechá nit suchou, připravila společný komplot na moje uklizení. V tom komplotu byli zapojeni všichni včetně Hradu, předsedy vlády Václava Klause i předsedy poslanecké sněmovny Miloše Zemana a mnoho dalších.

Prostě mne nechali zavřít. A drželi mne ve vězení tak dlouho, až bylo po úspěšné volbě. Přitom hrubě porušili zákony České republiky a tím vlastně znehodnotili a zneplatnili volbu prezidenta. Nikdo se mne tehdy nezastal s výjimkou právě otce Marine Le Pen, Jean-Marie Le Pena, který protestoval na velvyslanectví České republiky v Paříži. Ptám se, kde byli ti současní horliví zastánci Marine, když měli možnost v Praze protestovat proti takové zvůli mocných? Zalezlí nebo mi to ze srdce přáli? Když je něco daleko za hranicemi a nejsou ti domácí zbabělci v ohrožení tak bijí na poplach. Když mají něco konkrétně udělat doma, tak se klepou strachy pěkně v závětří.

Takže když je to daleko, tak se odvaha projeví snadněji, ovšem i tak je to jenom póza, faleš a vypočítavost, aby na sebe přilákali místní politici pozornost a získali body do volební kampaně. Jsem zvědav jako dlouho jim tyto vypočítavé pózy budou občané České republiky věřit.

Výhodou předsedkyně Front National je fakt, že jí to v očích francouzské veřejnosti velmi pomůže. Jakby také ne, když Francouzi bojovali, umírali a trpěli v každé revoluci, v každé válce. Bratrství zpečetěné krví i třeba z bojů v Indočíně, proti komunistické rozpínavosti v Asii.

Mně osobně to v očích české veřejnosti jen ublížilo, každý si řekl, podívejte se už je ve vězení, tak raději od něho ruce pryč a přesunout se někam, kde sice vládne pokrytectví, ale zato je to naprosto bezpečné, bezproblémové a bezkonfliktní.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pole označená * jsou povinná.