SPR-RSČ » Publikace » Blog Republikánů » Provolání k mým národům

Provolání k mým národům

Vážení spoluobčané, muži i ženy, dorostenci i senioři, odvolávám se tímto otevřeným dopisem především na vaše znalosti získané nejen ve škole a praxi života, ale především na vaši vlastní zkušenost.

Předseda vlády Bohuslav Sobotka, předseda České strany sociálně demokratické oznámil, že demisi podá celá vláda. A to jako reakci na chování místopředsedy vlády Andreje Babiše, kterým dává jasně najevo svoje pohrdání nejen ústavními institucemi České republiky, ale i celým národem. Je kuriozitou, která je možná jenom v naší zemi, aby se oligarcha, jehož majetek pochází z klientelismu a ničení desítek slušných podnikatelů, přes zneužívání chyb v zákonech až po vyloženě kriminální činy a napojení na největší esa podsvětí, stal místopředsedou vlády a ministrem financí.

Ovšem ohlas, který mělo toto prohlášení v českém národě mně vyloženě nahání strach. Hurá, zbavíme se Sobotky, ani jediné slovo týkající se kriminálního podnikatele a jeho neblahého působení ve vládě. Sobotka nemusí být populární. Babiš je populární a jeho cesta k miliardám je dlážděna doslova mrtvolami. Národ ale jásá, že se zbaví nepopulárního ňoumy a málem pláče, že odchází i největší škůdce a jeho guerilla bezcharakterních ničemů.

Nemohu uvěřit tomu, že by lidé měli tak krátkou paměť. Nyní totiž může prezident jmenovat tak zvaně úřednickou vládu, která může doslova zmrzačit celou zem. Jí totiž nebude záležet na volebních preferencích, jako politickým stranám, a proto může ničit, okrádat a devastovat. Mladé lidi, mladé rodiny, seniory, lidi v produktivním věku, prostě všechny. To, co by politické straně neprošlo, a zvláště před volbami si přeci úřednická vláda může dovolit bez zaváhání. Nebo jste snad, vážení spoluobčané zapomněli na Tošovského, Rusnoka, nebo snad chcete, aby se koruna úplně zhroutila a všichni jsme skončili na dlažbě?

Sobotka je špatný, a především velmi slabý politik, Babiše se měl zbavit již před lety, hned jak bylo jasné, kam tento obdivovatel a následovník Velkého Bratra směřuje. Nyní je to skutečně jenom gesto a k tomu ještě naprosto zbytečné. Na další vývoj, jako občané nemáme zatím žádný vliv a ve Strakově akademii a na Hradě si zatím mohou dělat co chtějí.

Zdůrazňuji zatím. Blíží se volby a tam můžeme s konečnou platností rozhodnout my všichni. Zda nás dojme fňukání uplakánka, mafiána, podvodníka a zloděje Babiše a pod jeho vedením nastoupíme cestu do pekla, anebo to všem těm 200 současným zbabělým politikům spočítáme a vyprovodíme je všechny minimálně na čtyři roky z politické scény.

Je to jen a jen na nás všech! Do zbraně všichni, komu ještě zůstal zdravý rozum a alespoň špetka odvahy.

Komentáře

  1. andrea
   31 Srpen 2017 09:46 Odpovědět Citovat

   V ČR pravda nikdy nezvítězí, dokud nebude provedená reorganizace. Policie je zmanipulovaný neobjektivní orgán ČR. Proč Policie nikdy nezkontrolovala "Nadační kauzu" p. SOBOTKY Bohuslava ,prem. ČR z roku 2008 se ztrátou 48 mil Kč s poškozením zajmu EU? Na dotaz kde jsou peníze p. Sobotka odpovídá,že je to " zastaralá kauza minulých let. Peníze asi použil pro sebe. Ale nikdo to ne vyšetřuje. Podala jsem žádost do kanceláře Poslanecké sněmovny pod č,j PSPČR č.j. PS 2017/009468, ale dodnes žádná reakce. Andrea B.

  2. jarda š.
   3 Červen 2017 22:08 Odpovědět Citovat

   sobotka nemá moc páteře a o vizi ani nemluvě..a o babišovi né každý ví a zajímá se,jak přišel k penězům

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pole označená * jsou povinná.