SPR-RSČ » Publikace » Autorské články » Je čas zvolit si!

Je čas zvolit si!

 

Již dost bylo řečí, nyní je čas jednat a zvolit si správnou stranu. Pokud jste opravdu nespokojení s vývojem v naší zemi za posledních 27let a nepatříte ke stádu, které volí stále dokola ode zdi ke zdi, je na čase vyjádřit svou podporu jediné opravdové vlastenecké straně. Nebude nám dopřáno luxusu otálet další čtvrtstoletí, protože neblahé změny přicházejí rychle, naše národní suverenita a občanské svobody jsou ohroženy, státní majetek takřka rozkraden, nedá se zde už pořádně ani dýchat. Není čas na chyby, není čas na alibistické neúčastnění se voleb.

Jsem připraveni bojovat tak, jako již mnohokrát v minulosti, potřebujeme ale Vaši okamžitou podporu formou sponzorských darů, které zasílejte na účet 222029538/0600 a dále případnou účastí na našich kandidátkách. Děkujeme.

Zvedněte s námi vlajku svobody! Probuďme se a začněme se chovat jako lidé! Teď anebo nikdy! 

PhDr.Miroslav Sládek

Až neskutečně mnoho komentářů na internetu začíná slovy – vy snad máte stroj času. A opravdu v roce 1991 hovořit o přivandrovalcích, dát do programu požadavky, které budou kopírovat všichni politici a všechny politické strany po dvaceti letech, to vyžadovalo notnou dávku předvídavosti.

To jsou pádné argumenty, které by jistě přesvědčily lidskou společnost, však nejsou schopny přesvědčit pasoucí se stádo. Tu a tam se nějaká hlava z něj zvedne, zvláště když cítí bezprostřední nebezpečí. Divá zvěř může klidně zabíjet kusy ve stádě po jednom, ale ti ostatní opět skloní hlavu, protože jim ani nedojde, že budou příští obětí. Tak to bohužel v tom stádě nazývaném náš národ chodí. Sobectví, zbabělost a krátkozrakost.

Dnes máme poslední příležitost se vzchopit, pustit se do boje. Tato možnost se již opakovat nikdy nebude, a to zdůrazňuji opírajíc se o pomyslný stroj času. Buď budeme křičet nyní, nebo zbaběle mlčet navždy. Hrozí zánik demokracie, i celé naší civilizace prostřednictvím bezohledných sobců opájejících se vlastní důležitostí a mocí, která však nepramení z jejich kvalit, ale jen z mlčení tupého stáda.

Jsme ještě schopni bojovat, nebo jsme to již vzdali? Odpověď na tuto otázku nám nedá nějaká vzdálená budoucnost, ale příštích několik dnů. Teď se musíme vzchopit, zajistit účast ve volbách jak naplněním kandidátních listin, tak jejich financováním.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pole označená * jsou povinná.