Datum konání akce

26.května 2018

Začátek akce - Konec akce

17:30 - 20:00

Místo konání

Brno, Zelný trh

Pořadatel

SPR - RSČ

Telefon

+420 605 087 410

Email

sekretariat[@]sprrsc.cz

Tak zvaná kulturní fronta vždy poplatná každému režimu bez jakéhokoliv svědomí pokračuje s devastaci národa, jeho historie a kultury. Jelikož deviantům vydávajícím se za umělce nestačilo čtyřicet let výchovy k internacionalismu, nyní jej servírují v podobě multikulturalismu. Pro všechny tyto pokusy bylo vždy nepřítelem vlastenectví a rozdílné národní kultury, proto jsou vždy prvním cílem všech útoků.

Nejinak tomu je nejen u hereckých souborů Brněnského divadelního festivalu, ale i u vybraných autorů. Svoji naprostou uměleckou impotenci nahrazují provokováním a urážením. Pokud by se takto umělci častovali mezi sebou je to jejich věc, ale svojí, v uvozovkách tvorbou, urážejí každého člověka bez ohledu na to, zda je nebo není věřící.

Proti uvedení hry Naše násilí, vaše násilí se zvedla vlna odporu, aby se vzápětí zjistilo, že vlastně celý tento letní divadelní festival je snůškou ubohostí, vulgarit a odporné zvrácenosti, která zřejmě vyhovuje současnému sadomasochistickému vedení Brna, ale nemá s městem, jeho tradicí a obyvateli jinak nic společného.

Sejdeme se tedy 26. 5. v 17:30 na Zelném trhu v Brně, abychom veřejně vyjádřili své názory. Pamatujte, že takové věci se mohou dít jen tehdy, když slušní lidé mlčí. Neseďte doma, tam můžete být celý zbytek roku!