SPR-RSČ » Publikace » Blog Republikánů » Bureš ztrácí nervy

Bureš ztrácí nervy

bures

Možná je přepracovaný z mlácení prázdné slámy při rozdávání neexistujících stovek miliard (desítky sportovních hal, nových škol, zvyšování platů všem). Možná je unavený z věčného parazitování na všem na čem nemá ani tu nejmenší zásluhu (výsledky sportovců apod.) Anebo je naštvaný, že si dovolil státní zástupce zrušit stíhání jeho poskoka Faltýnky a jeho samotného stíhat dál. Opravdu nevím.

Jedno je však jisté, Bureš ztrácí nervy. Nejpatrnější je to na jeho vyjadřování. Svoji podivnou hatmatilku neurčitého původu zakončoval až donedávna stejně divným a naprosto nesmyslným „Sorry jako“.

Dne 3. května 2018 odbyl žadatelku o autogram na volební akci svého hnutí podvodně placené ze státních peněz slovy „Nasrat jako“. To jen proto, že šlo o knihu ve které není zrovna estébácky čistě vylíčen.

To je politik, předseda vlády, na něho může být hrdý ……. To je otázka kdo? Celý národ? Těžko! Pár hlupáků? Snad! V každém případě už to, že se do takové funkce dostal tak vulgární primitiv, je tragickou vizitkou nás všech!

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pole označená * jsou povinná.