SPR-RSČ » Publikace » Blog Republikánů » Blbý a ještě blbější

Blbý a ještě blbější

blbý a blbější

Blbý a ještě blbější, přeloženo do arabštiny je toto rčení trochu delší drzý a ještě drzejší, liný a ještě sprostější.

Nikdo mne nemůže obviňovat ze sympatií, a to nejen k Islámskému státu, ale i k přivandrovalcům všeho druhu. To, co předvádějí včetně uřezávání hlav v jejich špinavých hadrech je odporné. Ovšem z toho, co předvádějí jejich soukmenovci ve víře, bych se asi na plné kolo smál s nimi.

Irák je rozvrácen, uprostřed bídy a hladomoru. Přesto si skupina bohatých mladíků zvolila velmi zajímavý způsob boje nejen proti Islámskému státu, ale proti fundamentalistům celkově. Z peněz, které buď pocházejí od jejich bohatých tatínků anebo jsou nakradeny z humanitární pomoci, si pořídili obleky Armani, Hugo Boss, Ralph Lauren, voňavky stejných značek, briliantové prsteny, hodinky Rolex, auta Lamborghini a založili skupinu Mr. Erbil.

Ta má heslo pravý gentleman se pozná podle obleku a dobrého srdce. Členové této skupiny se rozhodli islamistům postavit a pomocí módy a sociálních sítí bojovat za hodnoty, které jsou islamistům cizí.

Nezbývá než tleskat a provolávat bravo. Hergot nemohl by nám někdo přispět na takový boj? Jistě bychom všichni rádi provozovali takové garden partyzánství a v luxusních prostorách Hiltonu a Ritzu s chutí bojovali klidně proti komukoliv.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pole označená * jsou povinná.