SPR-RSČ » Publikace » Blog Republikánů » Zrádcovská vláda, zrádcovský parlament

Zrádcovská vláda, zrádcovský parlament

metnar

Ministr vnitra v demisi Lubomír Metnar (ANO) podepsal dne 2. května 2018 jménem České republiky v Marakéši politickou deklaraci a akční plán euro-afrického dialogu o migraci a rozvoji pro léta 2018–2020. Tento dokument v mnoha bodech vyjadřuje podporu legální migraci Afričanů do Evropské unie. Maďarský ministr zahraničí Peter Szijjártó (FIDES) dokument označil za „extrémně promigrační a odporující zájmům Maďarska i Evropy“. A proto jej odmítl podepsat.

Vyjádření maďarského ministra přesně vystihuje účel podepsané deklarace a důvod, proč jej podepsat odmítl. Zde není o čem diskutovat, ani není třeba nic zdůvodňovat.

Naopak je třeba se podívat na zrádcovskou politiku vlády v demisi i jednotlivých politických stran zastoupených v parlamentu. Politická divize Agrofertu vlastněná Burešem byla zřízena a je provozováno ze dvou důvodů, jednak zvýšit Burešovy zisky (o čemž svědčí ztrojnásobení jeho majetku během minulého vládního působení) a za druhé zajištění jeho beztrestnosti za podvody, které používal k získání mnohamiliardového majetku (nejen kauza Čapí hnízdo, ale vlastně drtivá většina všech jeho podnikatelských aktivit založených na stejně podvodném principu, např. Unipetrol). Nezapomínejme ani na to, že Agrofert jako takový byl založen a je ovládán komunistickými funkcionáři a estébáky od prvopočátku. Na ně se nabalili a dále nabalují jenom odporní bezcharakterní kariéristé stejného druhu, jako byli kolaboranti s nacistickým i komunistickým režimem. U tohoto seskupení tedy nelze očekávat ani stín charakteru, zásadovosti, zdravého rozumu, obhajoby národních zájmů, ale pouze hlasité chlemtání u koryt.

Nejinak tomu ovšem je u dalších kolaborantských souputníků Bureše, a to komunistické strany a zdivočelé sekty. Tyto Burešem financované pobočky politické divize Agrofertu používají takové výrazy jako lid, pracující lid, obyčejní lidé, životní úroveň, národ, referendum, obrana národa proti imigraci jenom proto, aby nalákaly určenou skupinu obyvatel – voličů a potom takto zpracovanou skupinu předaly Burešovi k posílení jeho autoritářského režimu. Nejlépe to je vidět z jejich podlézání Burešovi, z jejich snahy být buď ve vládě, anebo se na jejím schvalování alespoň nějak podílet. Je to vidět z jejich neustálého mediálního nadbíhání Burešovi a zvláště u sekty a jeho duálního vůdce, který jediný smí za tuto sektu mluvit pro média. Vždyť blahobyt tohoto duálního vůdce a jeho místopředsedy je založen na obrovských zakázkách právě od Agrofertu, dotacích z EU a ze státního příspěvku pro parlamentní strany. Takový blahobyt ovšem vede jenom k lenosti a pohrdání lidmi.

Ostatní strany jsou vlastně jenom do počtu, nejen kvůli nepatrné hrstce poslanců. Především proto, že tito poslanci nic nedělají, mezi lidi nechodí a jenom tyjí z náhle získaného blahobytu. Každý ovšem po svém, někdo jenom přibírá na váze, jiní si za poslanecký plat zase dopřávají více kvalitnějších opiátů a potom se zhulení povalují s podobně orientovanými parazity z antify.

Výsledkem bude totální zničení Evropy a jejích národů, jak naprosto přesně vyjádřil jediný evropský vzpurný ministr v Marakéši.

Znovu a znovu se nabízí stejná myšlenka – emigrovat. Avšak znovu si musíme říci to stejné, co jsme si říkali před listopadem 1989. Proč bychom odcházeli my, tato země je naše. Ať táhnou komunisté, estébáci, udavači a jejich podlí přisluhovači. Ať táhnou vlastizrádci, kteří v tichosti za našimi zády, bez našeho souhlasu podepisují v Africe vlastizrádné deklarace vypracované kdesi v OSN!!!

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pole označená * jsou povinná.