SPR-RSČ » Publikace » Blog Republikánů » Nízké pudy Hamáčka a Zimoly

Nízké pudy Hamáčka a Zimoly

hamáček a zimola

Aby bylo dopředu jasné, neztotožňuji se s prohlášením padoucha Hogo-Fogo aka Horáce Badmana, který vyhrožoval krásné Winnifred, že se stane obětí jeho nejnižších pudů. Sex přeci patří k té příjemné stránce života.

Naopak za nízké až nejnižší pudy je třeba označit patolízalství, zbabělost, bezpáteřnost, bezcharakternost, přeceňování vlastních schopností, prodejnost, chtivost po funkcích apod. A těchto pudů má duo současných vůdců sociálních demokratů evidentně nadbytek. Celou dobu prvního a nyní opakovaného vyjednávání o koalici s Burešem neustále mění názory a popírají svoje vlastní slova. Před parlamentními volbami prohlašovali, že do vlády s trestně stíhaným nikdy nepůjdou, na sjezdu zmírnili na vážnou překážku, poté na nepravomocně odsouzeného a naposledy na pravomocně odsouzeného. Přitom i poslednímu bezdomovci je jasné, že pravomocné rozhodnutí ve složité kauze, kde týmy advokátů placených Agrofertem budou zdržovat jak to jen půjde, se nemůžeme dočkat pravomocného rozsudku dříve než za několik let, tedy dlouho po skončení volebního období. Jelikož dnes zbývá jenom něco přes tři roky do dalších voleb, za takovéto podmínky mohou funkcionáři sociální demokracie vesele s Burešem vládnout až do tragického konce.

Komicky by vyzněl i další argument dua ovládaného nejnižšími pudy, kdyby nebyl poznamenán tragickou dějinnou zkušeností. Vyšší z dua prohlásil, že sociální demokracie musí jít do vlády proto, aby zachránila demokracii a že tak činila vždy, kdy v naší zemi byla demokracie v ohrožení. Aby prý nevládli komunisté a extrémisté. Byla to však právě Československá strana sociálně demokratická, která v únoru 1948 zradila demokracii a umožnila nástup komunistické diktatury. Byla to právě ČSSD a její členská základna, která podporovala komunistickou diktaturu po čtyři desetiletí. A po listopadu 1989 pokračovala ve vyjetých kolejích, když umožnila ODS rozkradení národního majetku pod krycím názvem kuponová privatizace, a následně si pokračování rozkrádačky zajistila uzavřením opoziční smlouvy.

Obětí nejnižších pudů dua Hamáčka a ZImoly se tak stanou všichni občané České republiky a opět slovy Horáce Badmana, a pranic nezáleží na tom, že si to mnozí občané zaslouží za svoji hloupost. Kvůli zradě sociálních demokratů do toho spadneme znovu jak v únoru 1948 i my nevinní.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pole označená * jsou povinná.