SPR-RSČ » Publikace » Autorské články » Degenerace naší společnosti

Degenerace naší společnosti

degenerace

Píši a píši, dočkám se i souhlasných komentářů. Hlavně však ode mne opisuje už kdejaký pisálek. I to by bylo snesitelné, nejspíše se na politické komentáře nevztahují žádná autorská práva. Co je však nesnesitelné až k uzoufání je důvod opisování a naprostá absence jakékoliv akce.

Důvod je prostý. Existuje značná část populace České republiky, které se nelíbí ani současný stav, ani směřování společnosti. Zcela oprávněně mají obavy z budoucnosti. Pokud by se však tato významná část sjednotila pod akceschopným vedením, vláda i parlament by náhle stály před problém, který by ji dokázal smést. Po zkušenostech z února 1948 i srpna 1968 a konec konců i z listopadu 1989 mají staronoví dědiční vládci osvědčený recept. Do čela nespokojených postavit snadno ovladatelnou, zkorumpovanou a nemyslící loutku, propagovat ji všemi dostupnými prostředky. Hodně řečí, skutek utek, tak se postupně nespokojenost lidí uvolní, vyprchá nastaveným ventilem a je zase na několik, možná dvacet let naprostý pokoj. Takže důvod je jasný, právě tak, jako naprostá absence jakékoliv akce.

V okolních zemích to vře. Třeba v sousedním východním Německu nebo Maďarsku. A tady je naprosté ticho, nebo snad někdo slyšel o tom, že by politici ohánějící se protiimigračními hesly a používající protiimigrační strany jako svoje soukromé penězovody zúčastnili jakékoliv zahraniční akce anebo na její podporu uspořádali domácí? Třeba takový Chemnitz je doslova za humny. Žádného odpůrce imigrace nebo islámu z ČR, který se rozvaluje díky hlouposti voličů v parlamentu tam vidět nebylo. A ne proto, že by je televizní stanice ignorovaly, kdepak, vždyť jim dávají obrovský prostor pro sterilizované plkání o ničem. Posledním příkladem bylo vystoupení poloasijského bijce za české národní zájmy v ČT 24. A nechyběl ani úplně čerstvý Vašek. Přesně tak, ten Vašek, jehož tatínek vedl rozkrádání národního majetku v devadesátých letech modrými ptáky. Synáček už samozřejmě nemůže propagovat kuponovou privatizaci a divoký kapitalismus na kterém jeho tatínek nadělal miliardy a mohl tak synáčkovi bez problémů přihrát stovky milionů na jeho soukromou školu prostřednictvím státního podniku ČEZ ( To máte všichni tak krátkou paměť?).Ono je to dost těžké v době, kdy se k moci derou méně zprofanovaní zloději typu Bureše. I názory veřejnosti se dost změnily a těžko by dnes někdo uspěl se slibem desetinásobku, zvláště když jmenovaný Bureš rozhazuje stovky miliard na každém rohu. Vaškovi se příčí dělit se o svoje bohatství s chudinou prostřednictvím guláše, párků a piva zdarma, a nechce se mu ani následovat Bureše, který takto také nekorumpuje ze svého, ale nemá žádné zábrany korumpovat ze státního.

Hlavně však děláme, že se nic neděje. Média nám podsouvají, jak prospěšný je příliv přivandrovalců pro naši budoucnost, mírně napomínají předem domluvené, a tedy náramně krotké opozičníky a naprostým tichem umlčují skutečnou opozici. Přitom jsme v navlas stejné situaci jako byla římská civilizace na počátku svého strmého pádu. Tento efekt dále zesiluje souběžné zahájení stěhování národů. Toto zesílení není aritmetické, ale narůstá exponenciálně, stejně jako když se nad Atlantikem setkají dvě bouře druhého stupně, tehdy neplatí pouhý součet dvě a dvě, ale rázem máme pětku.

Jsme na vyšší technické úrovni, ale v stejném stadiu jako Řím ve třetím století po Kristu. Za dalších sto let z něj nic nezbylo, to bylo ovšem v situaci relativně izolovaných společenství, dlouhé prodlevy v doručování zpráv. Dnes žijeme v době sdílení v reálném čase, takže pád naší civilizace bude násobně rychlejší. Římská civilizace se zhroutila a civilizace se začala probouzet po více než tisíci letech. Římská říše se nakonec zhroutila především vnitřním rozkladem, který vnější tlak jenom urychlil. jejich úderem zvenčí, ale fakticky podléhá jen v důsledku toho, že už se rozpadla zevnitř.

Vládnoucí vrstva byla líná, bohatá, nemravná. Moci se chopili zločinci, devianti a alkoholici. Připadá vám tato charakteristika povědomá? Zločinec Bureš vládne na malé hromádce nazývané Česká republika, opilec Juncker vládně celé Evropě. Naprosto anonymní Evropská komise vydává naprosto nesmyslné předpisy. A ti všichni vítají přivandrovalce.

Civilizace vznikají i zanikají, scénář je vždy stejný i když ne do posledního detailu. Zarážející je však ospalost Evropanů, kteří se trápí natolik, že by uvítali ránu z milosti. Evropa páchá sebevraždu a nazývá jí humanitou. Římané zdědili obrovské myšlenkové bohatství od Řeků a dále je rozvíjeli, bez nich bychom nejspíše taková slova jako humanita ani neznali. Avšak tyto velké myslitele a vůdce Říma by ani ve snu nenapadlo, aby nevysílali Aeskulapovy učedníky a legionáře, aby zachraňovali na hranicích impéria, třeba v Alpách germánské „uprchlíky“, uvízlé v zimě a sněhu a nevozili si je do Říma. Neměli pocit, že to, že jsou Germáni nebo Galové chudší, je jejich vina.

Multikulturalismus nefunguje. Příchozí se buď asimilují, nebo ne. A potom jsou zdrojem konfliktů, které nemají konce, jako Kosovo a Bosna, třetí generace gastarbeiterů v Německu, Francii, Anglii, okupují stále větší území viz. Švédsko, až nakonec pohřbí své hostitele.

A ty země se mění. Během pár let vzrostla kriminalita a mění se složení pachatelů. Údaje jsou zamlčovány stejně jako původ kriminálníků. A to nejsou vůbec zahrnovány no-go zóny, kde hostitelská země nemá ani nejmenší pravomoc. Mění se tvář měst. Atmosféra a bezpečí ve školách. Původní obyvatelé jsou vytlačováni z veřejného prostoru.

Tak zvané elity jsou v klidu, většinou i proto, že kolaborují a mají z toho přímý ekonomický prospěch. Možná ani ne schválně, oni s tou změnou nepřijdou tak do styku, protože ten první kontakt mají lidé chudších vrstev. Ovšem i tito chudí nemají žádnou chuť se pouštět do jakékoliv akce. Vždy mají výmluvu, že mají práci, rodinu, půjčky, takže si žádné riziko nemohou dovolit. Takto smířlivě naladěni si proto nakonec zvolí ty, které jim doporučí televizní obrazovka u které stejně tráví většinu volného času. Je to bezpečné a pohodlné, za takovou aktivitu přeci nemůže být nikdo ani napomínán, natož pokutován.

Ten stejný přístup tady již byl při všech těch událostech končících na osmičku. I u té poslední, která se přehoupla do devítky všichni také čekali až jak to dopadne a až bude zcela jasné, která strana barikády je ta správná. A nebýt okolních zemí, tak tady Biĺak s Jakešem vládnou dosud, i když s posilou mladých kádrů, jako členem ÚV KSČ ing. Babišem.

Lidé klidně spěte dál, klidně si volte do svého čela stále horší odpad. Buď to za vás vyřeší sousedé, anebo se s nimi svezete do propasti. Kdo by na to dbal, budoucnost vašich dětí a vnoučat je vám evidentně lhostejná. Všechno jednou skončí, tak proč se vzpírat.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pole označená * jsou povinná.