SPR-RSČ » Publikace » Blog Republikánů » Žádní uprchlíci před násilím a přírodními katastrofami neexistují

Žádní uprchlíci před násilím a přírodními katastrofami neexistují

uprchlici

Z Blízkého i Dálného Východu, právě tak jako ze Střední a Jižní Ameriky se valí milionové hordy do Evropy a Severní Ameriky. Jako důvod svého stěhování uvádějí přivandrovalci a jejich pomatení obhájci války, hladomor, přírodní katastrofy.

Nikdo nehovoří o tom, že by mohli zůstat doma, domluvit se na ukončení násilí, obdělávat půdu anebo uklidit trosky po hurikánu a postavit si nové příbytky. Taková varianta je záměrně zamlčována a nikdo o ni nemá zájem, ani humanitární organizace, ani ti údajní prchající nebožáci. Všem je předkládáno jako jediné možné řešení – přesun těch milionových hord do Evropy a Severní Ameriky popřípadě Austrálie. A to způsobem, který není žádnou imigrací, ale naprosto jasnou a řízenou invazí.

Jenže samotné chování těch údajných nebožáků po jejich příchodu odhaluje pravý důvod invaze a strhává masku z tváří všech těch falešných obhájců lidských práv přivandrovalců.

Radikální imám poskytuje rozhovor pro světové televizní stanice o tom, jak se při letu do Londýna, kde sám žije, dozvěděl od svého bratra, který pro změnu žije ve státě Georgia, USA, že jeho synovec je zapleten do únosu, vydírání, přípravy terorismu, sadistického mučení dětí a dalších odporných zločinů. Prý o tom nikdo nevěděl, že jeho synovec připravuje jedenáct dětí jako teroristy, na vyvraždění jejich spolužáků.

O co tedy šlo těm údajným nebožákům? Chránit se před válkou a terorem, nebo teror přenést k nenáviděným křesťanům a vysávat sociální dávky ve velkém?

Američané reagovali na hurikán v Portoriku a okolních ostrovech obrovskou sbírkou – léky, ošacení, potřeby pro děti, potraviny, tekutiny. Hordy údajně postižených touto katastrofou byly přijímány do Států. Přitom veškerá zaslaná humanitární pomoc zůstala v Portoriku v kontejnerech, kde shnila a stala se pastvou pro krysy.

O co tedy šlo těm tak zvaným nebožákům? Prchali před katastrofou, anebo použili katastrofu jako záminku k tomu, aby se dostali do bohaté země, parazitovali na vstřícném a bohatém sociálním systému?

Takových příkladů je obrovské množství, a tak jsou oba příklady jen pro ilustraci. Co je však všem těmto údajným nebožákům společné? Dva aspekty jednání.

Nikdy je ani nenapadlo se přizpůsobit novému prostředí, ale naopak chtějí dobytá území přizpůsobit sobě. Místo toho, aby se povznesli na vyšší úroveň tak naopak vše ničí.

Mnozí šíří teror už dnes, zbytek se zatím tváří smířlivě a jakoby nestranně. Avšak v okamžiku, kdy jich bude dostatečné množství, všichni se spojí a totálně rozvrátí Evropu a Ameriku. Chopí se moci a pohřbí jakoukoliv naději lidstva na pokrok a budoucnost v míru.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pole označená * jsou povinná.