SPR-RSČ » Publikace » Autorské články » Afrika patří černým.

Afrika patří černým.

uprchlici

Afrika patří černým. Potřebujeme vrátit naši zem a vezmeme si ji silou.

Krásné revoluční heslo jako vystřižené z Velké říjnové socialistické revoluce. Ta způsobila mimo jiné totální krach zemědělství a následné hladomory, které zahubily desítky milionů.

Po vyvraždění bílých farmářů v Zimbabwe a následném hladomoru se do stejného děsivého experimentu pouští i dříve kvetoucí Jihoafrická republika. Přitom paradoxně kromě Ruska žádná země nenabídla pronásledovaným a vražděným bílým farmářům azyl.

Ale OK, proč ne? Afrika patří černým, tak ať si ji vezmou, ale bez vraždění nevinných a pro Afriku tolik potřebných farmářů zajišťující potraviny především pro ty, kdo je nejvíce nenávidí.

Zásadní otázku však to revoluční heslo vyvolalo. Dobře, Afrika patří černým. Potom ovšem Evropa patří bílým, není-liž pravda? Tak proč sem tedy černí násilím lezou, vynucují si tady obrovské sociální dávky a vyžírají starý kontinent? Oni tam, my tady. My budeme hospodařit na své půdě, která nás uživí, i oni budou hospodařit na své půdě a uvidíme, jestli je uživí.

Zcela přehledné, stručné a snadno kontrolovatelné řešení. Přesně tak, jak to bylo v jedné dětské říkance. Ať si jsou tam kde jsou, ať sem na nás nelezou.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pole označená * jsou povinná.