SPR-RSČ » Publikace » Blog Republikánů » Ustrašení domorodci a zuřiví přivandrovalci

Ustrašení domorodci a zuřiví přivandrovalci

přivandrovalci

Situace v Německu už dospěla do bodu varu. Buď sami přivandrovalci anebo jejich místní fanatičtí obhájci surově takřka k smrti ztloukli funkcionáře AfD a to jen pár dní po výbuchu bomby před její saskou kanceláří. Když dojdou argumenty, nastupuje násilí. Ostatní politici se nezmohli na nic jiného než vyjádřit znepokojení a přání, aby se nic takového neopakovalo. Ano, čtete dobře, jen soustrast a přání. Nikdo z nich se ani neodvážil nahlas říci to, co je všem jasné, tyto útoky jsou záměrně vedeny s cílem zastrašit vlastenecky orientované síly a politiky a otevřít tak cestu k převzetí moci přivandrovalci a jejich místními nohsledy. Pár slov o lítosti a média už řešila sněhovou nadílku, jako by se vůbec nic nestalo.

Myslím, že si každý dovede představit, jaký povyk by se strhl a jak dlouho by byl na titulních stránkách všech médií, pokud by takový útok provedl kdokoliv nespokojený s přílivem přivandrovalců. Všichni novináři, politici a neziskoví magnáti by volali po co nejpřísnějším potrestání, zrušení hned několika politických stran a zákona o svobodě projevu a shromažďování.

Přivandrovalci a jejich pátá kolona ovládají nejen celé městské čtvrti, ale i média a zastupitelské orgány. Teroristům už nestačí jen anonymní bombové útoky a masakrování lidí nákladními auty nebo nožem, již přecházejí k individuálnímu, adresnému teroru, který má zastrašit celou populaci. Buď se postavíme tomuto násilí hned, za pár měsíců už nemusíme mít možnost.

 

P. S. Nenechme se uchlácholit, že jsme pořád ještě klidnou zemí. Jsme, ale ne proto, že bychom měli odpovědnou vládu a rozumný parlament. To jsou jen žvanilové, kteří jinak mluví pro domácí obyvatelstvo a jinak mluví v Bruselu. Jinak na mítincích jinak, když má dojít na konkrétní činy, tak se chovají úplně všichni, napříč politickým spektrem. Za pár měsíců zde máme volby do EP, tak se mějte na pozoru, koho vlastně volíte. Aby se po vašich zádech nedostali ke korytům jen další zbabělí videobojovníci, kteří se ohánějí radikálními hesly, ale pokud jsou pronásledováni ti, kdo jim uvěřili, tak pro jejich obhajobu nehnou ani prstem a najednou nejsou k dosažení. A když už náhodou mají nést odpovědnost za svoje výkřiky, vymlouvají se na vysoké horečky. Nebo nedej bože další dárečky, kteří mají tak „malý plat“, že je musí živit Agrofert a bitcoiny těžit na státním počítači, ve státním bytě, kde je elektřina placena samozřejmě také ze státních peněz.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pole označená * jsou povinná.