SPR-RSČ » Publikace » Blog Republikánů » Islámské země viní z útoku na Novém Zélandu rostoucí islamofobii

Islámské země viní z útoku na Novém Zélandu rostoucí islamofobii

nz

Nikdo útok ve městě Christchurch neschvaluje, zarážející je však reakce muslimských zemí. Ty označily za příčinu útoku rostoucí rasismus, islamofobii a démonizaci politického boje muslimů, slovy tureckého minstra zahraničí „nejen pachatelé, ale i politici a média, kteří na Západě rozdmýchávají již tak vystupňovaný strach a nenávist k islámu, nesou za tento odporný čin odpovědnost“. Místo bylo prý plné krve a útočníci stříleli i po dětech. A to vánoční Berlín, promenáda Azurového pobřeží plné krve a zohavených mrtvolek dětí nebyl? Co to tedy bylo?!

Po útoku z 11. září 2001, po hromadných a zákeřných vraždách v Berlíně, Londýně, Bruselu, Paříži, Nice a dalších a dalších, za kterými zůstaly zástupy zavražděných a jejich truchlící rodiny, se žádná muslimská země neomluvila, žádná nepřijala odpovědnost. Avšak zároveň nikdo z evropských nebo amerických politiků neprohlašoval, že za to mohou islámští politici a duchovní, kteří rozdmýchávají nenávist vůči křesťanům a vyzývají k boji s nevěřícími.

Islám se v civilizovaném světě prezentuje jako agresivní sekta, jejímž programem je vytvoření islámské říše likvidací nevěřících. Jejich troufalost roste přímo úměrně projevům slabosti a váhavosti křesťanů. Buď budeme bojovat a zbráníme se, anebo zahyneme pod nadvládou půlměsíce.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pole označená * jsou povinná.