SPR-RSČ » Publikace » Blog Republikánů » Lhář, lhář, lhář

Lhář, lhář, lhář

To je tak ubohé, co předvádí ministr financí a údajně nejpopulárnější politik České republiky, že se z toho upřímně vzato zvedá žaludek.

Žádné dlouhé rozepisování. Připomínám, že před několika dny prohlásil Bureš, že si z korunových dluhopisů vydělal 52 000 000,- korun, které nepodléhají zdanění. A vzápětí dodal, že pokud by to byl problém, že těch 52 milionů dá na charitu. Ponechme stranou, že dlužné daně náležejí státu, patří do státního rozpočtu a z nich se potom hradí státní výdaje. Přistiženému daňovému dlužníku musí být kromě toho vyměřeno penále. Ale to skutečně nechme stranou.

Daleko zajímavější totiž je, že tímto prohlášením se Bureš opět předvedl jako notorický lhář.  Pro to je také odborný lékařský termín – chorobná lhavost neboli mýtománie. Je to skutečně vážné onemocnění. Proto je třeba zjistit, zda je Bureš jenom sprostý lhář nebo je to člověk vážně nemocný. V obou případech jej to však diskvalifikuje pro jakoukoliv funkci ve vedení státu. Jestliže jej stejně postižení zvolí do parlamentu, je to jejich věc, avšak nemže být ani ministrem, natož předsedou vlády.

On totiž uvedl jenom nezdaněný příjem z korunových dluhopisů za rok 2016. Předtím však již měl za rok 2014 příjem z téhož zdroje 76 milionů korun a za rok 2015 dokonce 90 milionů korun. Suma sumárum je to tedy 218 000 000,- korun.

Pokud by to tedy byl alespoň trochu poctivý občan, přiznal by se k celé částce 218  milionů a tu by také dal na charitu.

Takže rekapitulace, buď je to nestoudný lhář anebo těžce nemocný člověk. V každém případě je to chamtivec, který by si také zasloužil nějakou tu Molierovu hru anebo Vánoční koledu. Ovšem na rozdíl od svých nechvalně známých literárních předobrazů on nikdy nebude mít dost a nikdy neučiní pokání. Je to prostě zrůda.

P. S. Připomínám, že je veden v seznamech agentů STB i v tak zvaných Cibulkových seznamech. Nenechte se zmýlit slovenskými soudy, kde kauza stejně ještě neskončila.

Komentáře

  1. Jozef Kucej
   28 Srpen 2017 11:44 Odpovědět Citovat

   Vážený pán Sládek zdravim Vás zo Slovenska a takisto zdravím všetkých občanov v ČR. Chcem sa opýtať,či aj vy v ČR pripravujete krvavú revolúciu tak ako my vSR a obnovenie Československa. Bližšie informácie najdete na:
   www.rudovasky.com
   GINN-press.martin Daňo

  2. Elena Jahodová
   13 Březen 2017 12:20 Odpovědět Citovat

   Tedy já už opravdu nemám slov, ještě napíší, že se polovina delegátů šla "ožrat" , co na to říci, toto má být naše reprezentace? Není na čase něco s tím udělat? Nebo budeme nadále hloupé ovce, co jim zítra budou holit hlavy?

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pole označená * jsou povinná.