SPR-RSČ » Publikace » Blog Republikánů » To byl zase týden

To byl zase týden

týden

A to byl skutečně jenom začátek, protože právě minulé události budou mít významné následky v blízké budoucnosti.

Nejprve slovo k vlastnímu národu. Kdekdo, od multikulturní České televize až po komunisty málem se slzou v oku vzpomínal na výročí nacistické okupace, ne Československa a odtržení Sudet, protože připomínat první a skutečně vlivnou Československou republiku se nesmí, ale zábor toho okleštěného a bezmocného zbytku. Omlouvám se dopředu, ale z pohledu toho, čeho byl náš národ schopen za nacistické okupace, následné komunistické diktatury se obávám toho, že pro naši budoucnost bylo jen dobře, že nacisté na sebe vzali odpovědnost za všechny následující zvěrstva. Představte si, kdyby nezabrali protektorát a nepřevzali vládu, co by se odehrávalo. A vůbec nejde o to, že by tady byla nějaká československá fašistická obec nebo generál Stříbrný. O všechno, tak jako do dnešních dní by se postarali sami občané. Většina by vstoupila do Fašistické strany, jako do výtahu k penězům, jako později do Komunistické strany, a ještě později do ODS a potom do hnutí ANO. Z vlastních politiků by se rekrutovali miliardáři, když předtím zlikvidovali židovské podnikatele, přesně tak, jako se z řad komunistů a estébáků rekrutují dnešní miliardáři. Vláda a parlament by bez sebemenšího odporu přejímaly říšské zákony včetně těch o zřízení koncentračních táborů, tak jako dnes bez sebemenších připomínek přijímají bruselské zákony od A do Z. Členové STP by zvířecky mučili v Domečku na Hradčanech odpůrce nacismu, jako to dělali členové nástupnické STB s odpůrci komunistů. Podle výsledku války by tyto zrůdy vraždili buď pod hlavičkou nacistické strany, nebo komunistické, STP nebo STB a jejich potomci by zdědili nakradené majetky a funkce v parlamentu nebo ve vládě, jako třeba Grebeníčkovci. Ochotně by se ale přidali i další, jako třeba Burešovci. Gestapo si chválilo, že nejlépe se pracuje v protektorátu, protože nemusí nikam chodit a udavači sami chodí za nimi do kanceláře. Tak by to fungovalo i u STP v samostatném státě, jako to fungovalo za STB po únoru 1948 a jako to funguje dodnes. Kdo udává na finanční úřad? Občané České republiky, kdo udává na internetu? Občané České republiky, kdo udává EET? Inu pořád ti stejní.

Ale k aktuálním událostem doma, ty jsou přeci jen jednodušší a méně bolestivé.

Jablko nepadá daleko od stromu platí jistě i pro Klausovu famílii. Během divokých devadesátých let se stali miliardáři i daleko níže postavení členové ODS, organizátoři kuponového zašantročení národního majetku, tak proč by měl jako nejchudší z toho kolotoče vystoupit ten, kdo tomu šéfoval. Sám se cudně drží stranou, ale povídá se, že jakýsi pan Kellner, převážně virtuální postavička, je správcem majetku této rodiny. A je plno i vděčných sponzorů. Třeba pan Roman, který se z úředníčka ve vzduchotechnice stal šéfem gigantu ČEZ, že byla ve vzduchotechnice jeho nadřízenou v dozorčí radě Livia v tom jistě nehrálo žádnou roli, stejně tak jeho 100 milionový dar pro Václava mladšího a jeho soukromou školu. Ale to je téma teprve budoucí, které se dostane na titulní stránky teprve tehdy, až Václav mladší po svém vyloučení nejprve rozloží poslanecký klub ODS, poté si založí novou, tentokrát už doopravdy pravicovou politickou stranu, a pošle ODS do propadliště dějin, kam bezesporu patří. Možná, že se tehdy bude ODS bránit, ale spíše to vypadá na její konec ne s bouchnutím do stolu, ale s pouhým zakňouráním. Bude to také konec pohádky, jak dva zlostní staříci z prognostického ústavu, pohřbili kdysi významné politické strany, a to jedna z nich měla dokonce stoletou tradici.

Další již méně, ale přeci jenom zaznamenání hodnou zprávou je odchod tří poslanců z poloasijské podnikatelské sekty. To jim to tedy trvalo, i když v sektách panují takové poměry a jsou natolik vymývány mozky příslušníků, že je s podivem, že se někdo zmůže na odpor. Nezbývá než těm prozřelým pro příště popřát lepší výběr strany, programu i vůdčích osobností, i když si myslím, že jsou nepoučitelní a stejné chyby budou opakovat znovu a znovu. Povšimli jste si, vážení čtenáři toho, že žádná média nekomentovala to, co veřejnost ví již dávno? Že poloasijský sektář má svoje hnutí jenom jako podnikatelský projekt, hrabe pod sebe ve spolupráci s pomýlenými.

Doba zběsile pádí, nikomu se již nechce ani číst ani přemýšlet, a tak vítězí sprostota na všech frontách. Není to proto, že by lidé byli tak sprostí od přírody, jako je třeba naše hlava státu, jsem si jist, že to je proto, že pro popis toho, co se děje dnes se již zoufale nedostává spisovných výrazů. Přitom je čeština jeden z nejbohatších jazyků a profesor Engliš jej považoval jako vůbec nejlepší jazyk pro logické myšlení. Mnohdy sprostým slovem lze velmi stručně a jasně vyjádřit stanovisko k dění kolem nás. Paní Šlechtová k jadrnému výrazivu neměla nikdy daleko a tak se nelze divit, že označila dnešní českou politiku za b……l, parlamentní politiky za s….ě. Přidala i několik poznámek, že toho na ně hodně ví a těší se až všechna špína vyplave. Mne osobně hrozně mrzí, že po takových prohlášeních nenásleduje čin. Rozhodně by méně občanům uškodilo, kdyby byl třeba na týden uzavřen úřad vlády kvůli zásahu policie, tam přeci občané nic vyřídit nepotřebují a konec konců tam ani nesmí, než když byl týden zavřený úřad Brno-střed, který občané potřebují velmi často. Takto uvízly v síti jen malé ryby a zůstal jen nedořečený výkřik do tmy, na který se brzy zapomene.

Na Slovensku vítězí v presidentských volbách nějaká nezávislá paní, nevím, kde dělala práva, možná v té podvodné universitě u Sládkovičova. Každopádně je známa její orientace na statečné prosazování LGBT+ a nebojí se ani dalších, prý ještě ožehavějších témat. Můžeme se tedy jen s hrůzou dohadovat jaká. Ale to už jsme za hranicemi naší vlasti.

Ve Spojených státech amerických president poprvé použil právo veta vůči návrhu Komunistické strany USA, který měl zablokovat stavbu zdi na jižní americké hranici. A o bez ohledu na prokazatelný fakt, že tam je situace naprosto neúnosná a migrace se změnila v invazi. Každý národ a stát má právo se invazi bránit. Pokud to zaslepení komunističtí poslanci Kongresu nechtějí vidět nebo doufají, že si z této invazivní armády udělají vděčné voliče, musí zasáhnout president vší svojí mocí.

Politici nejen ve Švédsku, ale v každé jiné zemi doslova kašlou na voliče, kteří je vidí jenom tehdy, když se blíží volby. Kašlou na obyčejné lidi, odborníky, prostě na všechny. Najednou se holka, které vzdělání nevoní, rozhodne místo do školy chodit před švédský parlament. Aby nemohla být za záškoláctví potrestána, což by mělo v normální společnosti být, vymyslí si, že takto bojuje za záchranu životního prostředí. A najednou všichni politici, tak necitelní vůči problémům svých spoluobčanů, politici, kteří by nehnuli prstem i kdyby měli hlady umírající matku samoživitelku překročit u vchodu do parlamentu, ucházejí o přízeň záškolačky. Dělají si s ní selfie a navrhli ji na Nobelovu cenu za mír.

Což o to, je to cena sice dobře honorovaná, ale morálně bezcenná a naprosto zpolitizovaná. Používá se jenom k manipulaci s veřejností. Bývalý americký president Hussein Obama ji dostal do dvou týdnů po zvolení, kdy si ještě nestačil ani vybalit, natož aby něco udělal.

V Indonésii fanatická muslimka odpálila sebe i své dítě, stala se tak vrahem ve jménu Alláha. Kolik takových ještě je? A další tragédie ihned následovala na NZ. Kam všechny ty události vyvolané a podporované ultralevičáckými, internacionalistickými a neomarxistickými šílenci vedou celý svět? Jaké musí být pocity původního obyvatelstva, že mladí lidé riskují celý život za mřížemi, aby upozornili na problémy, které nechtějí řešit zkorumpovaní politici, kteří ztratili již jakýkoliv kontakt s reálným životem a obyčejnými lidmi. Všichni víte, o čem mluvím, byla to tragédie přesně v duchu zoufalá doba vyžaduje zoufalé činy. Úmyslně pokřivená doba pokřiví nakonec všechno a všechny.

A na závěr zase pěkně domů. I když je otázkou, zda to ještě je náš domov. Nebo je to jen zlý sen, ze kterého se doufám probudíme? Události posledního týdne se přirozeně projevily tam, kde lidé dnes nejvíce komunikují, na internetu. Česká policie a její nadřízený hrobař Hamtáček se nechali slyšet cituji „my vás sledujeme a víme jak na vás“. To nikdo z těch pohlavárů nečetl Orwella? Přesně takto se vyjadřovali kafkovsky anonymní zločinci, kteří přepisovali minulost, krutým způsobem mučili celou společnost, provokovali, aby mohli následně vraždit. Také všechny sledovali, také věděli jak na ně, třeba týráním a likvidací celých rodin, vypouštěním falešných informací, nasazováním provokatérů.

Dnes mlčet znamená být zbabělým spoluviníkem. 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pole označená * jsou povinná.