SPR-RSČ » Publikace » Autorské články » Komunisté převleční za PPF chtějí letos zadlužit zbytek českých domácností

Komunisté převleční za PPF chtějí letos zadlužit zbytek českých domácností

Píše o tom v článku pod 20 roků starou Kellnerovou fotkou, server iHned.cz.  Zároveň ale dodává, že mluvčí PPF Zuzana Migdalová odmítla směřování skupiny komentovat. Nic nového.  Nikdo 30 let neviděl živého Kellnera, který za dva roky zbohatnul o 11 miliard Dolarů, natož aby něco sdělila tisková mluvčí záhadného seskupení českého kapitálu v Holandsku. PPF nabyla majetek poté, co se ztratily miliardy korun z velké privatizace v tehdejším Československu.  Dnes si užívají majetku PPF bývalý prezident Klaus na zámečku na Hanspaulce i současný prezident  Zeman,  který do Číny dokonce poletuje v letadle společnosti PPF, za což jej tehdejší premiér Sobotka rozčíleně kritizoval.

A tak český občan, který dnes ještě nemá dluhy bude vystaven dalším lákadlům v podobě reklam, zaměřených na vícepříjmové a zatím nezadlužené skupiny obyvatel Česka. Podobné cíle má PPF a její Homecredit v zemích s chudou populací na východě,  především v Rusku,  Číně,  Indii, nebo Vietnamu,  kde podle PPF,  bude chtít populace žít jako na Západě a bude si chtít na splátky koupit ledničky, televize či mobily. To již dobře známe a víme, že to u nás v ČR skončilo dvěma miliony osob, které jsou zcela zničeny exekucemi až do konce života a předluženi poplatky advokátů a soukromých exekutorů a také úroky,  jejichž výše by byla v jiných státech, které jsou na rozdíl od ČR právní a demokratické, kvalifikována jako trestný čin lichvy.  V ČR lichva je oficielně povolena,  není definována konkrétním číslem a je dokonce přikazována českými soudy a podporována českými vládami a parlamenty od roku 2001 dodnes.

Zadlužovací výnosný byznys se mnozí snažili omezit a zastavit, avšak vždy byli odstraněni z politických funkcí, nebo donuceni odejít.  Strany, které mají změny v oblasti exekucí v programu jako prioritu, byly zatlačeny mimo média a jejich volba zcela znemožněna.  Do Poslanecké sněmovny se nedostaly.

Lichva v ČR bují a PPF je matkou lichvy, kterou podporuje i prezident Zeman,  jehož kampaň financovali vymahači a je podporován rovněž PPF.

Letos PPF přišla s několika projekty na domácí půdě. Tím největším je plán na sloučení místního splátkového byznysu Home Creditu a Air Bank s bankou Moneta za 20 miliard korun.  Obchodníci s dluhy se předběžně dohodli, že by ke spojení mohlo dojít příští rok.  PPF by inkasovala od Monety téměř sedm miliard korun a v nové firmě, která by se jmenovala Air Bank, by PPF skupina získala téměř čtvrtinový podíl.  V Česku tak může vzniknout druhý největší prodejce spotřebitelských úvěrů a konkurent velkých bank.  Vše pod vedením  člověka,  kterého nikdy nikdo neviděl.  Možná název „Banka paní Columbové“ by byl vtipnější a sympatičtější.  Neexistuje fotka, video, záznam tiskové konference, nebo ani půlminutový snímek třeba nastupování do letadla, něco co by dokazovalo,  že něco jako Kellner ještě skutečně někde žije, natož vlastní českou finanční skupinku v Holandsku,  která začíná ohrožovat bezpečnost a stabilitu finančních trhů v EU i v USA,  avšak nikdo s tím zatím nic nedělá.  Nebo se to tak jen jeví,  zatímco světové agentury PPF dlouhodobě sledují.

Sám prezident USA a známý investor a podnikatel Donald Trump ví,  jak nesnadné a dlouhodobé je vydělat 11 miliard Dolarů v mnohem plodnějších USA,  které na rozdíl od Česka staví na bohatých spotřebitelích a vysoké spotřebě,  tudíž na velké kupní síle většiny populace.  Proto vzestup jakéhosi studenta socialistické vysoké školy ekonomické někde v bývalé ČSSR,  připadá normálně uvažujícím lidem dost komicky,  navíc pokud Kellnera nikdo neviděl a neslyšel plynule mluvit byť i pár minut a jsou nám stále předkládány staré a stejné fotografie,  protože nové ani existovat nemohou.

Že je ohrožena národní bezpečnost zjevně nezajímá ani BIS, která má plné ruce práce s „nesystémovými stranami“ a jejich představiteli a s českými „rasisty, extrémisty a xenofoby“ rozuměj – vlastneci a lidmi s mozkem v hlavě,  kteří se brání hromadné invazi národů nepřátelského teroristického náboženství na úrovni středověku,  co se tlačí do EU a také do Česka po statisících.

Pohádka o Kellnerovi je nám stále servírována a naše peníze pomalu ale jistě má v rukou někdo, o kom vůbec nevíme kdo vlastně je a kam jde.  Pouze to můžeme tušit z toho,  jak se to chovalo dodnes.  PPF nedala nikdy lidem ani zrnka možnosti jí důvěřovat,  ovšem proč požadovat důvěru, když se dá trh vykoupit a lidem jiná možnost nakonec nezbyde.

 

Karel Fleischer

Místopředseda SPR-RSČ Miroslava Sládka

Kandidát do Evropského parlamentu – volby květen 2019

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pole označená * jsou povinná.