SPR-RSČ » Publikace » Blog Republikánů » Azyl? Jen pro někoho!

Azyl? Jen pro někoho!

Širokého ohlasu v médiích se již minulý rok dostalo osudu pákistánské křesťanky Aasiay Noreen. Ta byla obviněna z urážky Mohameda, za což jí hrozil trest smrti. Její žádost o azyl v Británii byla odmítnuta a ostatní země EU zbaběle mlčely.

Další „aféra“ je stará pár dnů, kdy muslimka, tvrdící, že ji doma zabijí, ničí zařízení hotelu v Thajsku, zakládá si Twitterový účet a na něm běduje. Země jako Británie, Kanada, Austrálie se předhánějí v nabídce azylu a vřelého přijetí. Korunu tomu všemu nasadí OSN, která jí nadzvukovou rychlostí udělí status uprchlíka.

Křesťanku, které hrozí smrt hodí Západ a OSN bez mrknutí oka přes palubu a spratka, který utekl z domova a nechává se živit v luxusním hotelu a dělá ze sebe hvězdu internetu, Západ vítá a ochraňuje.

Tyto dvě události jsou dalším z řady důkazů, jak pokrytecká a zbabělá je Evropa a celý Západ, jak prohnilé je dnešní OSN a zároveň jaké jsou pravé cíle těchto vlád, organizací a přivandrovalců. Bez problémů mohlo přicestovat, dostalo víza a vstřícně bylo přijato v té stejné Británii několik muslimů, ti stejní, kteří požadovali pro zmíněnou křesťanku Noreen trest smrti a protestovali proti jejímu osvobození. Tito extrémisté při svých kázáních v evropských mešitách hlásají právo šaría, vyhlazení křesťanů a oslavují činy teroristů i teroristy samotné. Jeden z nich dokonce líbal tělo mrtvého teroristy a přeměnil jeho pohřeb v nábor dalších teroristů a jejich radikalizaci. Pro demokracii tak zhoubnou propagandu přitom dělají na území celé EU, bez jakéhokoliv omezení a se souhlasem místních úřadů.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pole označená * jsou povinná.