SPR-RSČ » Publikace » Autorské články » Vládnou nám nadále komunisté a ohlupují nás frázemi až dodnes

Vládnou nám nadále komunisté a ohlupují nás frázemi až dodnes

Můžeme začít našimi televizními hvězdami, jako doc.JUDr. Petr Pithart, nebo Ing. Vladimír Dlouhý, CSc, MBA, nebo moderátoři České televize Marcela Augustová, či Jan Pokorný. Všichni pracovali před listopadem 1989 pro tehdejší režim a nejen oni, všichni si užívali výhod vysokoškolsky vzdělaných osob, což bylo vždy výsadou jen bolševiků a kádrově zdatných komunistů, nebo udavačů Státní Bezpečnosti a tak to bylo.

Česká televize,  vedená bývalými komunisty, nepustí do vysílání nikoho, kdo něco ví.  Naopak denně vídáme Petra Pitharta, který byl členem KSČ před listopadem 1989 a dnes je to pragmatický a demokratický politolog nové pravicové společnosti? Petr Pithart hrdě a sám v roce 1960 vstoupil do Komunistické strany Československa.  Nikdo ho nenutil. Měl to v rodině a byl tím poznamenán a je dodnes. 

Vladimír Dlouhý – výsměch demokracie – dnes prezident Hospodářské komory, přitom v roce 1978 vstoupil do KSČ, byl předsedou Základní organizace KSČ v Prognostickém ústavu,  členství ukončil v prosinci 1989. 

Nějak moc lidí z komunistického prognostického ústavu dnes řídí náš stát a má co mluvit do jeho vedení,  nemyslíte,  občané? 

Všimněte si, že pokud o sobě prohlásíte, že jste antikomunista, jako já, nebo PhDr. Sládek, nemáte šanci se dostat do jakékoliv televize, či médií. Naopak jste zesměšňován a házen do třetí linie, až někde daleko za rovněž zesměšňovaného Petra Cibulku, kterého ale do vysílání pouští, ovšem za zcela jiným účelem. 

Ve vedení velkých firem, ať jde o PPF, nebo v médiích, setrvávají bývalí komunisté. Politické strany, jako ČSSD, ODS a další, jsou plné bývalých komunistů. Dnes bojovníků za svobodu a tržní mechanismus. 

Do médií se opatrně vkrádají útoky proti americkému prezidentovi Donaldu Trumpovi. Pomluvy, zesměšňování, lži a manipulace. Přitom právě Trump, na rozdíl od českých politiků, dělá pro svoje lidi maximum a snaží se je chránit před levnou pracovní silou a plagiátorstvím z Číny, před přílivem líných mexických a afrických imigrantů, kteří jen sedí a čekají na byt a sociální dávku a domácí to odpracují a zaplatí. Ovšem ne za Trumpa a ne v USA. 

Střední vrstvy v ČR neexistují, Češi jsou vháněni do dluhů, které zajistí PPF a jejich banky a Homecredit a poté soukromí exekutoři – někteří bývalí komunisté, nebo dokonce udavači StB. Jaká shoda! 

Stojí za prostudování minulosti každého politika a jeho rodiny. I kdyý on sám nebyl členem KSČ před listopadem 1989, byl synem bolševických rodičů, kteří podporovali tehdejší vražedný bolševický systém a byl v tomto duchu vychován. Proto dnes tolik omezování osobní svobody, zákazy a příkazy, vysoká zdanění na straně jedné, papalášství placené z daní na straně druhé. Nápadná shoda, že?

Nic se nezměnilo a nezmění se, dokud budou v Poslanecké sněmovně komunisté, ovšem v tuto chvíli nemám na mysli jen ti, kteří se tak dnes jmenují, ale ti kryptokomunisté, jejichž příklady jsem v úvodu zmínil. 

My si myslíme, že vládne pravice a že směřujeme k prosperitě a vyšší životní úrovni. Ve skutečnosti jsou dva miliony lidí v ČR předluženi splátkovými společnostmi a bankami PPF a soukromými exekutory,  kteří se řídí zákony,  jaké nemají obdoby nikde jinde na světě a přesto se drží.  Stejně jako drží pospolu všechny dnešní kryptokomunistické strany,  které vládnou a komunističtí redaktoři a vedení médií, jak MAFRA a podobně. 

Komunisté nás okrádají a ždímají dál a dál omezují osobní svobodu a chystají se nás zavírat, prý za šíření nenávisti.

Je na nás, občanech, jak se zachováme, ale rozhodně nic nevyřeší nejít k volbám, protože to jen podpoří skalní voliče starých stran, založených na bolševických základech a nezmění se skutečně nic. Odstraňme společně bolševiky z vedení státu jednou provždy! 

 

Karel Fleischer

Místopředseda SPR-RSČ Miroslava Sládka

Kandidát do Evropského parlamentu – volby květen 2019

Admin skupiny STOP SOUKROMÝM EXEKUTORŮM V ČR

Admin webu EXEKUCE NENÍ BYZNYS

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pole označená * jsou povinná.