SPR-RSČ » Volby » Volby do EP » Volby do Evropského parlamentu

Volby do Evropského parlamentu

ep

Účast při každých volbách je více než smutná. Polovina dospělých zůstane doma s naprosto zbytečnou výmluvou, stejně se nic nezmění, druhá polovina potom zcela bezmyšlenkovitě volí odpad doporučený televizní obrazovkou. Není se potom co divit, že reprezentace národa ze všeho nejvíce připomíná pátou cenovou skupinu mluvou, chováním i názory.

Volební neúčasti však dominují nejen volby do Senátu, ale především volby do Evropského parlamentu. Při několikaprocentní účasti stačí, aby kandidáta České televize, samozvaného spasitele nebo jakoukoliv jinou pochybnou existenci s přístupem na televizní obrazovku podpořilo několik stovek voličů. Proto se poslancem EP mohl stát podvodník, který okradl investory o 11 miliard korun, a jehož dluh jsme museli zaplatit my všichni (soudruh Železný, pro voliče s krátkou pamětí), pološílený milovník přivandrovalců (soudruh Štětina), milovnice neexistujících sirotků (sestra-soudružka Šojdrová), poslanci za hnutí ANO, které je doma bojovníkem proti přivandrovalcům, ale ve Štrasburku provádí přesný opak v čele s politickým turistou Teličkou, homosexuál Pospíšil a další, které od minulých voleb nikdo neviděl ani neslyšel.

Proto je nyní ideální doba, opět uposlechnout doporučení televize aneb rovnou zůstat doma. Obměna výše uvedených potom bude spočívat v nahrazení těch, co si již nahrabali, těmi, kdo si teprve potřebují nahrabat, zamaskovat svoje podvodné podnikání, uniknout spravedlnosti atd. Mohou tam tedy s podporou několika voličů zůstat ti, kdo tam jsou už deset let a k nim se přidat nová krev v podobě zfetovaných bukvic (sídlo EP má jistě výkonnější jističe, které snesou nepřetržitou těžbu bitcoinů, fet je běžně dostupný viz. nálezy kokainu v budově EP na 41 místech z 46 testovaných, a to přeci potřebujeme zavést i do našich školních jídelen). Dále nejvýkonnější moderátor na světě, který zvládá jedenáct pořadů a zároveň nasekat miliardové dluhy vyplácením si desítek milionů měsíčně do vlastní kapsy, a dalších, kteří by v normální společnosti nemohli pracovat ani jako obsluha WC.

Pokud se nechcete spokojit s touto vizí a zabránit jejímu uskutečnění, očekávejte zveřejnění Republikánské kandidátky a profilů jednotlivých krajských lídrů. Ostatní už je jen a jen na vás.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pole označená * jsou povinná.