SPR-RSČ » Aktuální článek » 3F aneb zneužívání dětí

3F aneb zneužívání dětí

greta

Vzhledem k naprosto chaotickému školství a ideologické nesnášenlivosti části pedagogického sboru zde i ve světě, jsou nejmladší soustavně vháněni do náruče neomarxismu a jeho propagátorů. Je jim soustavně vtloukána do hlavy tvůrci nového světového pořádku zmrzačená verze historie. V případě dětí v České republice je to mimo jiné představa, že revoluci v listopadu 1989 vyvolali a úspěšně provedli především mladí. (Listopad 1989 byl přitom předem připraveným, dobře nacvičeným divadlem. Bez souhlasu a dohody velmocí by přitom k žádné změně nedošlo.)

Potom se ovšem nelze divit, že takto zmanipulované děti si myslí, že něco změní svými akcemi, stávkami. Možná, že by to tak i bylo, pokud by ovšem jejich úsilí a cíle nebyly určovány, usměrňovány a propagovány těmi, kdo podporují migraci, likvidaci národů a přeměnu lidstva v bezprávnou masu otroků. (Soros a spol.)

Nejinak tomu je i s posledními aktivitami, které údajně zahájila před rokem tehdy patnáctiletá švédská žákyně základní školy tím, že místo do školy chodila každý den před parlament upozorňovat na klimatické změny. Za toto záškoláctví měla být potrestána a voláni k odpovědnosti její rodiče, místo toho byla navržena na Nobelovu cenu za mír. (Neomarxistická média všech majitelů.)

V pátek 15. března údajně i v České republice stávkovalo několik tisíc žáků na podporu Pařížské klimatické dohody a dalo politikům dvoutýdenní ultimátum, aby začali konat ve prospěch ochrany klimatu, jinak prý půjdou do stávky znovu. Média už dokonce pasovala i domácí vůdce tohoto hnutí. (Ze všeho nejvíce to připomíná agresivní komsomolce, kteří za pomoci marxistického tisku udávali a posílali do gulagů a na šibenice svoje umlčované vrstevníky, kteří mohli mluvit jen pokud odříkávali to, co jim ve scénáři politických procesů předepsala tajná státní policie.)

Pařížská klimatická dohoda byla podepsána v roce 2015, později sice ratifikována, avšak plnění takřka žádné. Patnáct nejrozvinutějších zemí z tak zvané G 20, naopak od té doby zvýšilo množství emisí znečišťujících životní prostředí. Pro takové země, jako je Čína je ratifikovaná Pařížská dohoda jen bezcenným cárem papíru. Tento postoj pomáhá čínskému průmyslu likvidovat konkurenci, která o životní prostředí naopak dbá. Nelze se potom divit, že od dohody odstoupily Spojené státy americké. V Evropě a na Blízkém východě vynikají arabské státy a především Turecko. Indonésie, Brazílie a Argentina zrychlily devastaci tropických deštných pralesů, plic planety. (V těchto zemích není ani vidu, ani slechu o nějakých protestních akcích dětí a mládeže. Nelze se tomu divit, protože by je například Čínská komunistická strana poslala do převýchovných pracovních táborů „Arbeit macht frei“ a jejich rodiče před popravčí četu.)

K čemu tedy vlastně slouží akce dětí a mládeže v Evropě? K dalšímu ničení Evropy. Normy údajně chránící životní prostředí rozpoutaly šílenství, jehož jediným produktem je naopak zhoršování životního prostředí, likvidace evropské ekonomiky, zbídačování většiny obyvatelstva.

3F v názvu prý znamenají Fridays for Future. Pokud by prarodiče a rodiče dbali o svoje děti, vylíčili jim historii tak, jak ji poznali na vlastních osudech a alespoň jednou v životě se dokázali vzepřít právě panujícímu režimu, jejich potomci by pochopili rozsah lží a podvodů, kterými se je snaží zlákat stvůrci nového světového pořádku.

Popisek k přiložené fotografii:

Greta Thunbergová jede „zachraňovat klima“.

Na fotografii věnujte pozornost těcmto předmětů:

– plastová miska se salátem

– plastová lžíce nebo vidlička v salátu

– chléb v plastovém sáčku

– pomazánka v plastové krabičce

– plastová propiska (u kelímku, je vidět jen její špička)

– plastová lahev s jakousi tekutinou (zcela vlevo)

– dvě další plechové lahve s plastovými uzávěry

– plastová krabička (zcela vpravo, je vidět jen její roh)

– banány, které do Švédska cestovaly přes půl zeměkoule

Uhlíková stopa statečné švédské školačky je tedy tak obrovská, že kdyby se takto chovali všichni lidé na Zemi, byl by už dávno konec světa.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pole označená * jsou povinná.